S Rozárkou za snem

Dosáhněte svých snů


V přípravěRozárka je stále stejná Rozárka jako v knize S Rozárkou za štěstím a S Rozárkou za sebepoznáním. A stejně tak jako rostou děti, i Rozárka už není malá holčička, ani velká slečna. Tentokrát je dospělá. Úspěšně složila maturitu a zvládla přijímací zkoušky na vysokou školu. Po prázdninách ji čeká veliké osamostatnění. Stěhuje se na kolej a začíná si plnit svůj dětský sen.

Poté, co se Rozárka učila poznat sama sebe a hledala štěstí, ji její zvídavost přivedla na cestu dosažení svých snů. Již jako malá toužila stát se doktorkou a postupně se v této cestě utvrzovala v průběhu jejího dalšího života. Proto se nemusela ani dlouho rozhodovat o svém budoucím povolání. Nyní si užívá poslední dny prázdnin a začíná studovat vysokou školu na lékařské fakultě. Začátky pro ni nejsou vůbec jednoduché, ale po cestě potkává mnoho učitelů, kteří jí pomáhají dosáhnout jejího snu.

Kniha se dotýká témat jako jsou sebevědomí, motivace, úsilí, režim, podpora okolí, myšlení a v neposlední řadě objevení cesty, jak jít za svým snem.

Speciální bonusy ke knize - jestli tu něco bude, se teprve uvidí.

Po zpracování témat sebepoznání a práce s myslí bylo téma dosažení snů a cílů dalším, které by mohlo čtenáře zajímat a inspirovat je na jejich cestě životem. Začala tedy další nádherná práce, při které jsme si s mým mužem hodně zavzpomínali na naše úspěchy, kotrmelce, pády… včetně pocitů, které jsme u toho zažívali. Na jednu stranu nám při tom došlo, že to není vůbec jednoduché téma k zpracování, ale na druhou nás o to víc hnala touha hravě zpřístupnit toto téma opět nejen dětem, ale hlavně dospělým, kteří mají své skryté sny či nedosažené cíle někde uvnitř sebe.

Kniha má v současné chvíli hotovou osnovu a první nástřel je sepsaný i na papír. Po zkušenostech s předchozími díly je ale stále na začátku.

Rodí se další krásná kniha milí čtenáři.

Díky našemu projektu jsem poznala i další skvělou osobu, která byla od začátku nadšená do našeho nápadu a ihned souhlasila na spolupráci. Rozárce vdechla podobu a celou knihu ilustrovala nadaná malířka Alena Spruijtová.

Její nádherná tvorba je k nahlédnutí zde Alliv.cz

Chceš pracovat sám na sobě, najít v sobě skryté odpovědi či máš sen, kterého chceš dosáhnout? Máš veliké pracovní nasazení, chtěl bys pracovat efektivněji se svým týmem či lépe skloubit svůj pracovní život s rodinným? S těmito otázkami ti může poradit můj muž, spoluautor našich knih.

Podívej se na VlastimilStrnad.cz